Ενημέρωση Χορωδιών για το «34ο Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ Καρδίτσας»

Ενημέρωση Χορωδιών για το 34ο Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ Καρδίτσας

Ο Δημοτικός Οργανισμός Πολιτισμού Άθλησης και Περιβάλλοντος Χαλκίδας (ΔΟΑΠΠΕΧ) στα πλαίσια της ενημέρωσης Χορωδιακών Ομάδων που λειτουργούν στο Δήμο Χαλκιδέων, σας γνωρίζει ότι, από 1 έως 4 Δεκεμβρίου 2016, θα πραγματοποιηθεί το «34ο Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ Καρδίτσας», κορυφαίος θεσμός του Νομού Καρδίτσας, πρότυπο επαρχιακού Διεθνούς Φεστιβάλ.
Όσες Χορωδίες επιθυμούν να συμμετάσχουν, για σχετικές πληροφορίες, επισυνάπτουμε το παρακάτω Δελτίο Τύπου.