Σεμινάρια Σχολικών Τροχονόμων- Αγιασμός στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής

Επ’ ευκαιρία έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς και με σκοπό την καλύτερη ενημέρωση και επιμόρφωση των Σχολικών Τροχονόμων, την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 10:00, στις εγκαταστάσεις του Πάρκου Κυκλοφοριακής Αγωγής του ΔΟΑΠΠΕΧ., θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτικό σεμινάριο από τον Εκπαιδευτή του Π.Κ.Α. και το Διοικητή της Τροχαίας Χαλκίδας, σε συνεργασία με το Γραφείο Σχοίκών δραστηριοτήτων Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Εύβοιας και την επιτροπή Α/θμιας Εκπ/σης του Δήμου Χαλκιδέων.
Πριν την έναρξη του σεμιναρίου, θα προηγηθεί η καθιερωμένη τελετή του Αγιασμού.