1η Γιορτή Παραδοσιακών Χορών «Η Ελλάδα της ψυχής μας»

1η Γιορτή Παραδοσιακών Χορών Η Ελλάδα της ψυχής μας

Την 1η Γιορτή Παραδοσιακών Χορών «Η Ελλάδα της ψυχής μας» διοργανώνουν η Π.Ο.Ε.Σ.Ε και ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Αρέθουσα», με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκίδας – Οργανισμό Πολιτισμού, το Σάββατο 15 Ιουλίου 2017 και ώρα 20.30, στο θέατρο Ορέστης Μακρής, Πάρκο Λαού.
Είσοδος ελεύθερη.

Συμμετέχουν:
Πολιτιστικός και Πνευματικός Όμιλος Νέων Παλατιών.
Εξωραϊστικος και Εκπολιτιστικός Σύλλογος Καλοχωρίου Αυλίδας «Το Κριμπάτσι»
Εκπολιτιστικός Επιμορφωτικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Βαθέος Αυλίδας
Πολιτιστικός Σύλλογος «Αρέθουσα».