ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜOY ΦΥΣΙΚΟY ΑΕΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΕΣΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Δείτε εγώ την πρόσκληση:
Αποκρηάτικη βραδιά με το Χορωδιακό Σύλλογο Χαλκίδας
13
Φεβ
Ο Δημοτικός Οργανισμός Άθλησης Πολιτισμού & Περιβάλλοντος Χαλκίδας συνδιοργανώνει μια ξεχωριστή «ΑΠΟΚΡΗΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ», με το Χορωδιακό Σύλλογο Χαλκίδας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 20:00, στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου
Διεύθυνση: Ζήσης Κολιογιώργης
Συμμετέχουν: Μαρία Αποστολοπούλου (Σοπράνο). Αργυρώ Ζ. Κολιογιώργη (πιάνο)
Είσοδος ελεύθερη
Σχετικά Άρθρα
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 26ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας και συγκεκριμένα η Α’ τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .