Αθλητικοί Σύλλογοι και γυμναστήρια συμμετέχουν στο Θαλασσινό Καρναβάλι της Χαλκίδας!

4 Φεβ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα συνάντηση της Προέδρου του ΔΟΑΠΠΕΧ, Λίλιαν Ζλακώνη και των συνεργατών της με αθλητικά σωματεία – συλλόγους και γυμναστήρια για ενημέρωσή τους σχετικά με τη συμμετοχή τους στο Θαλασσινό Καρναβάλι της Χαλκίδας, την Κυριακή 13 Μαρτίου 2016.

Ευχαριστούμε όλους για την ανταπόκρισή τους.
Απόλλων Χαλκίδας, Ευρίπειος Γ.Σ., ΓΑΣ Εύβοιας, ΑΣΕΧ, Body Soul, ΑΟ Χαλκίς, Σύλλογο Πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής Εύβοιας.

Οι εκδηλώσεις αποκριάς ξεκινούν το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου, στην παραλία Χαλκίδας, στις 8.30 το βράδυ.