Ενημερωτική εκδήλωση για τις παιδικές και εφηβικές εξαρτήσεις

23 Μαΐ

Η Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων μαθητών του Δήμου Χαλκίδας διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση για τις «Παιδικές και εφηβικές εξαρτήσεις», που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 29 Μάη, και ώρα 19.00, στη Συνεδριακή Αίθουσα του ΔΟΑΠΠΕΧ, Αβάντων 50 (1ος όροφος). Ομιλητές: Σταμάτης Πίττας, Κοινωνικός Λειτουργός, Ανδρέας Καρυστινός, Ψυχολόγος και Γεωργία Καλατζάκου, Ψυχολόγος – Νηπιαγωγός.

Η εκδήλωση πραγματοποιείται με τη συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ. Είσοδος ελεύθερη.