Το πρόγραμμα των αγώνων του Eurobasket 2016 στη Χαλκίδα μπορείτε να το δείτε παρακάτω, καθώς και ΕΔΩ
Ετήσια Φιλανθρωπική Εκδήλωση του «Καλού Σαμαρείτη», με τη Γλυκερία
![Ετήσια Φιλανθρωπική Εκδήλωση του «Καλού Σαμαρείτη», με τη Γλυκερία](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/01/89-200x200.jpg)
Ο Πανευβοϊκός Σύλλογος Κακοποιημένης Γυναίκας και Κακοποιημένου Παιδιού «Ο ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ» θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017, την ετήσια συνεστίαση του με φιλανθρωπικό σκοπό, στο ΝΑΟΥΜ House, με τη φιλική συμμετοχή της ΓΛΥΚΕΡΙΑΣ, των Μουσικών Συνόλων του ΔΟΑΠΠΕΧ κ.α.
Σας περιμένουμε!
Σχετικά Άρθρα
Το Σάββατο 1 Ιουλίου 2017, ώρα 20.30 στο Πολιτιστικό χώρο Αυλιδείας Αρτέμιδος θα γίνει η επίσημη έναρξη του bio-Mechanical festival αφιερωμένη στη μνήμη του Δημήτρη Μυταρά: με τον τίτλο ΚΟΧΥΛΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΤΑΥΡΩΝ. Θα μιλήσουν η ζωγράφος Χαρίκλεια Μυταρά και ο πεζογράφος Χρήστος Αμανατίδης. Ποιήματα και κείμενά του θα διαβάσει η φιλόλογος Βασιλική Λευκούδη. […]