Φέρτε μας Κρασί να Πιούμε και του Χρόνου να σας Πούμε

14 Δεκ

Τα χορευτικά τμήματα του Εκπολιτιστικού Επιμορφωτικού Εξωραϊστικού Συλλόγου Βαθέος Αυλίδας , ετοιμάζουν μια χριστουγεννιάτικη γιορτή λίγο διαφορετική από όλες τις άλλες. Κάλαντα, χοροί, μουσικές…όλα με το χρώμα και τον αέρα της παράδοσης. Κοντά μας θα βρίσκονται Πολιτιστικοί Σύλλογοι από διάφορες περιοχές, καθώς και παράρτημα του Λυκείου των Ελληνίδων Αθηνών. Σας περιμένουμε, λοιπόν, στο 5ο κατά σειρά Χριστουγεννιάτικο Φεστιβάλ, στις 15 Δεκέμβρη και ώρα 20.00στο Βαθύ Αυλίδος, να καλωσορίσουμε παραδοσιακά μαζί τη γέννηση του Θεανθρώπου!