Γλέντησε η Χαλκίδα την Κ.Δευτέρα με Γωγώ Τσαμπά

24 Φεβ

Άφθονο κρασί και Σαρακοστιανά προσφέρθηκαν στους εκατοντάδες πολίτες που γιόρτασαν μαζί μας, τα Κούλουμα την Καθαρά Δευτέρα, στο γλέντι που διοργάνωσε ο ΔΟΑΠΠΕΧ στην πλατεία του Αγίου Νικολάου.
Από νωρίς το πρωί ο κόσμος μαζεύτηκε στην πλατεία και το γλέντι άναψε με τη Γωγώ Τσαμπά που τραγούδησε ως αργά το μεσημέρι, με μικρούς και μεγάλους να χορεύουν και να γίνονται μια μεγάλη παρέα.
Να ευχαριστήσουμε θερμά τα μέλη του Συλλόγου «Τ’ Αλωνάκι» για τη βοήθειά τους, στην προετοιμασία των Σαρακοστιανών που προσφέρθηκαν στον κόσμο.

koulouma2

koulouma4