Παράταση στις δηλώσεις συμμετοχής στο Θαλασσινό Καρναβάλι της Χαλκίδας

23 Φεβ

Λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος φίλων και ομάδων για συμμετοχή τους στο Θαλασσινό Καρναβάλι της Χαλκίδας, που θα γίνει την τελευταία Κυριακή της Αποκριάς, 13 Μαρτίου, και την καθημερινή παραλαβή αιτήσεων συμμετοχής απο τον ΔΟΑΠΠΕΧ, δίνεται παράταση στις δηλώσεις όσων θέλουν να συμμετάσχουν μέχρι την Παρασκευή 4 Μαρτίου 2016.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Τύπου του ΔΟΑΠΠΕΧ για δηλώσεις συμμετοχής και περισσότερες πληροφορίες,
στο τηλέφωνο: 2221351171 – 2221351165 (ώρες γραφείου).
Fax: 2221061072
e-mail: dchalkis@otenet.gr