Ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες»

31 Αυγ

Ο ΔΟΑΠΠΕΧ σας προσκαλεί στην ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες», που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21.00, στον αύλειο χώρο του Κόκκινου Σπιτιού.

Συμμετέχουν: Παναγιώτης Βασιλείου, Κωνσταντίνα Δαούτη, Αλεξάνδρα Ζουμπαταίου, Δήμητρα – Βασιλεία Κόκκορη, Βασίλης Ντούρος.

Παράσταση Καραγκιόζη στα πλαίσια της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Κινητικότητας

Στα πλαίσια δράσεων που διοργανώνει ο Δήμος Χαλκίδας με τον ΔΟΑΠΠΕΧ, για την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κινητικότητας, θα πραγματοποιηθεί παράσταση καραγκιόζη για τα παιδιά, με ελεύθερη είσοδο, την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου, στις 6.30 το απόγευμα, στην πλατεία Μάλλιου στο Κόκκινο Σπίτι.

Μουσική βραδιά απο τη Μπάντα του Πυροσβεστικού Σώματος στη Χαλκίδα

Ο μήνας Ιούλιος φέτος στη Χαλκίδα θα είναι ξεχωριστός, αφού είναι αφιερωμένος στη μουσική και τις Φιλαρμονικές. Εξαιρετικές μπάντες θα φιλοξενηθούν στην πόλη μας, απο τον ΔΟΑΠΠΕΧ, χαρίζοντάς μας μοναδικές μουσικές βραδιές. Την Κυριακή 23 Ιουλίου, στις 21.00, στην πλατεία Μάλλιου (Κόκκινο Σπίτι) θα απολαύσουμε συναυλία απο τη Φιλαρμονική της Πυροσβεστικής Ελλάδος. ΜΠΑΝΤΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ […]