Συναυλία – αφιέρωμα στη Σωτηρία Μπέλου, 5 Ιουνίου

Συναυλία - αφιέρωμα στη Σωτηρία Μπέλου, 5 Ιουνίου
16 Μαΐ

Συναυλία – αφιέρωμα στη Σωτηρία Μπέλου, θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 5 Ιουνίου 2016 και ώρα 8.30 το βράδυ, στο Αμφιθέατρο της Π.Ε. Εύβοιας (Χαϊνά 93).

Την εκδήλωση διοργανώνει η «Πολιτιστική Δραστηριότητα του Ι.Ναού Αγίας Μαρίνας Χαλκίδας», το Τμήμα της Χορωδίας με τη συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ.

Συμμετέχει η Πολυφωνική Χορωδία της Αγίας Μαρίνας Χαλκίδας και πενταμελής κλασσική ορχήστρα.

Διεύθυνση: Αναστάσιος Φριτζέλας.

Είσοδος Ελεύθερη.

Στην είσοδο θα υπάρχει η δυνατότητα προαιρετικής συνεισφοράς τροφίμων για το Φιλόπτωχο Ταμείο της Ενορίας.

mpellou-2