Συναυλία ελληνικού τραγουδιού του Δημοτικού Ωδείου Χαλκίδας

Ο Δημοτικός Οργανισμός Άθλησης, Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας σας προσκαλεί στη «Συναυλία Ελληνικού Τραγουδιού» που διοργανώνει το Δημοτικό Ωδείο Χαλκίδας, υπό τη διεύθυνση του Πάνου Στέλιου. Την Τετάρτη 5 Ιουλίου 2017 και ώρα 21.00, στο Θέατρο Ορέστης Μακρής.
Είσοδος ελεύθερη.

Συμμετέχουν: η Χορωδία κοριτσιών – γυναικών και το οργανικό σύνολο του Δημοτικού Ωδείου Χαλκίδας.

Επίσης συμμετέχουν :
τραγούδι ~ Γιώργος Δρακούλης, Γιάννης Τσάλλας
βιολί ~ Γιάννης Παπαδήμος
κιθάρα-μπουζούκι ~ Δημήτρης Δεδρενές
κιθάρα ~ Δημήτρης Ιωάννου
ηλεκτρικό μπάσσο ~ Δημήτρης Κικίδης
κρουστά ~ Έκτορας Μάγος
πιάνο-διδασκαλία και επιμέλεια χορωδίας ~ Γιάννα Γκαρά
Χορωδία Κοριτσιών – Γυναικών :
Κατερίνα Αγγελακούδη, Μαρίζα Αγγελή, Μαρία Ακριώτη, Μαρία Αλεξίου, Ευαγγελία Βλάχου, Σταυρήνη Αργυροπούλου, Κατερίνα Ζαχαριαδη, Αριάδνη Ζύγουρα, Μυρτώ Καραπάνου, Νεφέλη Καρποδίνη, Νικολέτα Κουτσαμάνη,Ίριδα Κωνσταντινίδη, Ιωάννα Λαμπίδη, Γιούλη Λάμπρου, Αναστασία Λυμπέρη, Σταυρούλα Μιτζέλου, Στέλλα Μιχαηλίδη, Βαλεντίνα Μπενέτου, Μαρία – Ελένη Μπενέτου, Ματίνα Μπούρικα, Ιωάννα Νεδέλκου, Μαριάνθη Νικολάκη, Ήλια Παπαδοπούλου, Χαρούλα Πασχάλη, Μιμίκα Σπυριδάκη, Δήμητρα Στεφάνου, Θεοδωσία
Τσιμπού, Δροσιά Φισκατώρη, Παναγιώτα Φραντζή, Δήμητρα Χρήστου