Πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 5 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 24ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας και συγκεκριμένα η Δ1 και η Δ2 τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .
Συναυλία για τον Μαραθώνιο Χαλκίδας
![Συναυλία για τον Μαραθώνιο Χαλκίδας](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/10/λαθουρα-200x200.jpg)
4
Οκτ
Συναυλία διοργανώνει το Ωδείο Μαρσύας με τα εργαστήρια του “grooveon – music workshop”, σε συνεργασία με τον ΔΟΑΠΠΕΧ, στα πλαίσια ευαισθητοποίησης των πολιτών για συμμετοχή στον 4ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου Αγάπης, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 8 Οκτωβρίου.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου, στις 7.30 το απόγευμα, πίσω απο τα δικαστήρια.
Σχετικά Άρθρα
Νυχτερινός Αγώνας Δρόμου στη Χαλκίδα. Ημερομηνία: Σάββατο 10 Ιουνίου Ώρα έναρξης: 20:30 Δηλώσεις συμμετοχής: www.evriposnightrun.gr