Συναυλία με τον Δημήτρη Μπάση

«Με τα φτερά της Μουσικής», συναυλία με τα Μουσικά Σύνολα της ΦΟΧ και τον Δημήτρη Μπάση, την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21.00, στην πλατεία Μάλλιου (Κόκκινο Σπίτι) Χαλκίδα, διοργανώνει ο ΔΟΑΠΠΕΧ.
Συμμετέχουν:
Γιώργος Δρακούλης, Μαρία – Στέλλα Παππά, Σταυρήνη Αργυροπούλου, Γιάννης Κομνηνός.
Είσοδος ελεύθερη.

mpasis

Παράσταση Καραγκιόζη στα πλαίσια της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Κινητικότητας

Στα πλαίσια δράσεων που διοργανώνει ο Δήμος Χαλκίδας με τον ΔΟΑΠΠΕΧ, για την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κινητικότητας, θα πραγματοποιηθεί παράσταση καραγκιόζη για τα παιδιά, με ελεύθερη είσοδο, την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου, στις 6.30 το απόγευμα, στην πλατεία Μάλλιου στο Κόκκινο Σπίτι.

Μουσικές βραδιές στους 2 Πύργους Μύτικα
1 Αυγ

Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Μύτικα με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων διοργανώνει μουσικές βραδιές στους Δύο Πύργους Μύτικα. Ώρα έναρξης των εκδηλώσεων 21.00. Τιμή εισόδου 5 ευρώ με δικαίωμα ποτού ή αναψυκτικού. Πρόγραμμα εκδηλώσεων: Τετάρτη 2 Αυγούστου, DJ σύγχρονη ξένη και ελληνική μουσική με τη Νατάσα Σκορδά Σάββατο 5 Αυγούστου, Ζωντανή έντεχνη μουσική […]