Συναυλία με τους REC

23 Φεβ

Με τους REC θα διασκεδάσουμε την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου, μετά το Θαλασσινό Καρναβάλι μέσα στον Ευβοϊκό, ολοκληρώνοντας τις αποκριάτικες εκδηλώσεις της Χαλκίδας.

Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί στο στρογγυλό της παραλίας, στις 20.30, μετά την Τελετή λήξης, το κάψιμο του Καρνάβαλου μέσα στον Ευβοϊκό και τη ρήψη των πυροτεχνημάτων.

Συναυλία σπουδαστών του Δημοτικού Ωδείου Χαλκίδας Νίκος Σκαλκώτας

Συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 25 Ιουνίου 2017 και ώρα 18.30, στο Θέατρο Παπαδημητρίου, με είσοδο ελεύθερη, των σπουδαστών του Δημοτικού Ωδείου Χαλκίδας “Νίκος Σκαλκώτας”, των τάξεων: Όλγας Κετσεμενίδου, Καλλιόπης Στρατάκια, Δημήτρη Κικίδη και Δήμητρας Στεφάνου.

«Βαθιά νά χάνεται ἡ Χαλκίδα πέρα..»

Παρασκευή 13 Ιουλίου 2018, Θέατρο Ορέστη Μακρής, ώρα 21:30 Με τίτλο «Βαθιά να χάνεται η Χαλκίδα πέρα», ο Οργανισμός πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΑΠΠΕΧ), διοργανώνει τη συναυλία του Δημοτικού Ωδείου «Ν. Σκαλκώτα», με τον εξαίρετο Έλληνα ερμηνευτή, ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΚΚΑ. Διευθύνει: Ο Πάνος Στέλιος Συμμετέχουν: Γιάννα Γκαρά – Πιάνο και η Χορωδία Κοριτσιών-Γυναικών του Ωδείου Είσοδος […]