Θεατρική παράσταση με έργα του Αριστοφάνη απο το 25ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας

20 Μαΐ

Η θεατρική ομάδα του 25ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας διασκευάζει και παρουσιάζει έργα του Αριστοφάνη σε σκηνοθεσία και επιμέλεια της Ράνιας Νταλαχάνη – Βαλέρη, την Κυριακή 29 Μάη 2016 και ώρα 7.30 το απόγευμα στο Θέατρο Παπαδημητρίου.

Είσοδος ελεύθερη.

Στην είσοδο θα υπάρχει η δυνατότητα προαιρετικής συνεισφοράς τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης για το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Χαλκίδας.

Με την υποστήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ.

dimotiko-25