Θεατρικό Φεστιβάλ 2017 στην Παραλία Αυλίδας

Ο Μορφωτικός – Εξωραϊστικός – Πολιτιστικός Σύλλογος Παραλίας Αυλίδας “Υρία” με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων, διοργανώνει Θεατρικό Φεστιβάλ.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Σάββατο 5 Αυγούστου,
(Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας, ώρα 21.00)
Η θεατρική ομάδα Οινοφύτων “Δημοσθένης Λιάπης” θα παρουσιάσει την παράσταση “Η Παγίδα”

Κυριακή 6 Αυγούστου,
(Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας, ώρα 21.00)
Η θεατρική ομάδα του Συλλόγου “Υρία”, θα παρουσιάσει την παράσταση “Άντρες έτοιμοι για όλα”