Θεατρικό Φεστιβάλ 2017 στην Παραλία Αυλίδας

Ο Μορφωτικός – Εξωραϊστικός – Πολιτιστικός Σύλλογος Παραλίας Αυλίδας «Υρία» με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων, διοργανώνει Θεατρικό Φεστιβάλ.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Σάββατο 5 Αυγούστου,
(Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας, ώρα 21.00)
Η θεατρική ομάδα Οινοφύτων «Δημοσθένης Λιάπης» θα παρουσιάσει την παράσταση «Η Παγίδα»

Κυριακή 6 Αυγούστου,
(Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας, ώρα 21.00)
Η θεατρική ομάδα του Συλλόγου «Υρία», θα παρουσιάσει την παράσταση «Άντρες έτοιμοι για όλα»