«Το γαϊτανάκι του Ευρίπου»! Δήλωσε συμμετοχή!

Το γαϊτανάκι του Ευρίπου! Δήλωσε συμμετοχή!
27 Ιαν

Για πρώτη φορά διοργανώνεται στην πόλη μας και δημιουργείται ένας νέος θεσμός τα γαϊτανάκια του Ευρίπου!!!!!!
Σ’ όλο το μήκος της παραλίας, πολιτιστικοί σύλλογοι, ομάδες μικρών και μεγάλων στήνουν και χορεύουν με το δικό τους γαϊτανάκι!!
Ακολουθεί νησιωτικό γλέντι, με τους Νίκο Οικονομίδη και την Κυριακή Σπανού!!

Οι σύλλογοι που στηρίζουν τον πολιτισμό, περιμένουμε να στηρίξουν έμπρακτα με τη συμμετοχή τους την πόλη μας!!!
Την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 11.30 το πρωί, θα είμαστε έτοιμοι για μια τηλεοπτική εμφάνιση, που θα κάνει τη διαφορά!!!!
Τηλέφωνα για συμμετοχή: 2221351165 και 2221061071
email: dchalkis@otenet.gr / fax: 22210 61072