Υπέροχη Μουσική εκδήλωση από το Λύκειο Κανήθου

«Νότες κάτω από τα αστέρια», ήταν ο τίτλος της μουσικής εκδήλωσης που διοργανώθηκε τη Δευτέρα 19 Ιουνίου στην Πλατεία Μάλλιου, μπροστά από το Κόκκινο Σπίτι, από τη Μουσική – Πολιτιστική Ομάδα του Λυκείου Κανήθου και τον Δημοτικό Οργανισμό Άθλησης Πολιτισμού και Περιβάλλοντος του Δήμου Χαλκιδέων.

Ακούστηκαν τραγούδια μεγάλων Ελλήνων συνθετών, σε ενορχήστρωση και διεύθυνση του Γιώργου Αντωνίου.

Εκ μέρους του Δήμου Χαλκιδέων παρέστησαν ο Αντιδήμαρχος Γιώργος Γιαννούκος και ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Χαλκίδας Παναγιώτης Καράβας.