Έπαθλο 1000 ευρώ, στην καλύτερη αποκριάτικη εμφάνιση στο καρναβάλι!

17 Φεβ

Φέτος, η καλύτερη αποκριάτικη εμφάνιση κερδίζει 1000 ευρώ!
Φτιάξτε την ομάδα σας, βάλτε τη φαντασία σας, δημιουργήστε την αποκριάτική σας εμφάνιση και κερδίστε το έπαθλο των 1000 ευρώ!
Το Σάββατο 25/2, 4.30 το απόγευμα, σε περιμένουμε να είσαι κι εσύ στη μεγάλη παρέλαση καρναβαλιστών!
Δήλωσε συμμετοχή τώρα με την ομάδα σου και μπορεί να είστε εσείς οι τυχεροί που θα κερδίσουν!

Χορεύουμε, διασκεδάζουμε, συμμετέχουμε και κερδίζουμε!
Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής στο τηλέφωνο: 22210 61071 ή στο www.thalassinokarnavali.gr