Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 20 Οκτωβρίου 2021 επίσκεψη του 15ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας και συγκεκριμένα η Δ´2 τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
Συναυλία με τη Χορωδία Χρωμάτων
![Συναυλία με τη Χορωδία Χρωμάτων](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/04/xrwmata-2016-aprilis-200x200.jpg)
Συναυλία με τη Χορωδία Χρωμάτων του ΔΟΑΠΠΕΧ “Απόψε Τραγουδάμε… Κάπως Αλλιώς” θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 16 Απριλίου 2016 και ώρα 8 το βράδυ, στο Αμφιθέατρο του Νομαρχιακού Μεγάρου (Χαϊνά 93).
Ενορχηστρώνουν και συνοδεύουν οι:
Crazy Man Case
Κιθάρα: Άγγελο Μέλλος και Στέφανος Σκλιάς. Ηλ.Μπάσο: Δημήτρης Προκοπίου, Τύμπανα: Άκης Πικριδάς. Καλιιτεχνική Διεύθυνση: Δέσποινα Γερογιάννη.
Είσοδος Ελεύθερη
Σχετικά Άρθρα
Άναμμα Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στην ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ Το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 19:30, η Δημοτική Κοινότητα Παραλίας, σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού και το Σύλλογο «ΥΡΙΑ», θα πραγματοποιήσει την «τελετή Ανάμματος του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου», στην Παραλία Αυλίδας, στην κεντρική πλατεία. Άναμμα Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στο Καλοχώρι-Παντείχι Το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου […]