Ο Δημοτικός Οργανισμός Άθλησης Πολιτισμού & Περιβάλλοντος Χαλκίδας συνδιοργανώνει μια ξεχωριστή «ΑΠΟΚΡΗΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ», με το Χορωδιακό Σύλλογο Χαλκίδας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 20:00, στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου Διεύθυνση: Ζήσης Κολιογιώργης Συμμετέχουν: Μαρία Αποστολοπούλου (Σοπράνο). Αργυρώ Ζ. Κολιογιώργη (πιάνο) Είσοδος ελεύθερη
Ο Καραγκιόζης στη Χαλκίδα του Σκαρίμπα! – Θέατρο Σκιών
![Ο Καραγκιόζης στη Χαλκίδα του Σκαρίμπα! – Θέατρο Σκιών](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/09/karagkiozis-skarimpas-200x200.jpg)
22
Αυγ
Ο Καραγκιόζης στη Χαλκίδα του Σκαρίμπα!
Θέατρο Σκιών, σήμερα, Τρίτη 30 Αυγούστου, στην πέργκολα της πλατείας του Αγίου Νικολάου, 20.30, μια παράσταση για μικρούς και μεγάλους, σε κείμενα του Γιάννη Σκαρίμπα, με τον καραγκιοζοπαίχτη, Άθω Δανέλλη.
Είσοδος ελεύθερη.
Σχετικά Άρθρα
Ο Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ και το Δημοτικό Ωδείο Χαλκίδας ”Νίκος Σκαλκώτας” σας προσκαλούν στη Συναυλία Κιθάρας με τους Σπουδαστές του Καθηγητή, Δημήτρη Δερδενέ, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 27 Μαίου 2017 και ώρα 8.00 μ.μ. το βράδυ, στο Θέατρο του Δημαρχιακού Μεγάρου Νέας Αρτάκης. Είσοδος ελεύθερη.