12/3, Σάββατο και ώρα 19.30, στο Στρογγυλό Παραλίας Χαλκίδας 19.30, λάτιν Πάρτι με dj τον Μάνο Παπαμακάριο και το Ράδιο 1.20.30, συναυλία με τους Άσσους του Λούι Σαλβαδόρ, την πιο τρελή hot swing μπάντα!
Αναβολή Πολιτιστικών εκδηλώσεων ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-«ΕΥΡΙΠΕΙΑ 2020»
![Αναβολή Πολιτιστικών εκδηλώσεων ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-«ΕΥΡΙΠΕΙΑ 2020»](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2019/10/LOGO-DOAPPEX1-200x200.png)
Λόγω της κατάστασης έκτακτης ανάγκης, στην οποία έχει τεθεί ο Δήμος Χαλκιδέων, από την τραγική θεομηνία που έπληξε πολλούς συμπολίτες μας, ο Δημοτικός Οργανισμός Άθλησης Πολιτισμού & Περιβάλλοντος Χαλκίδας (ΔΟΑΠΠΕΧ), έλαβε την απόφαση να αναβληθούν όλες οι πολιτιστικές εκδηλώσεις μέχρι και το τέλος του μηνός Αυγούστου.
Σχετικά Άρθρα
«Με τα φτερά της Μουσικής», συναυλία με τα Μουσικά Σύνολα της ΦΟΧ και τον Δημήτρη Μπάση, την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21.00, στην πλατεία Μάλλιου (Κόκκινο Σπίτι) Χαλκίδα, διοργανώνει ο ΔΟΑΠΠΕΧ. Συμμετέχουν: Γιώργος Δρακούλης, Μαρία – Στέλλα Παππά, Σταυρήνη Αργυροπούλου, Γιάννης Κομνηνός. Είσοδος ελεύθερη.