Εκπαιδευτική ημερίδα για την Κυκλοφοριακή Αγωγή, θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 11 Μάη, στις 12.30, στη συνεδριακή αίθουσα του ΔΟΑΠΠΕΧ (Αβάντων 50, στον πρώτο όροφο). Η ημερίδα διοργανώνεται απο την Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας, Τμήμα Σχολικών Δραστηριοτήτων με τη συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ.
“Το Νησί των Σκλάβων”, απο τον Σύλλογο “Άνθρωπος – Ελπίδα – Πολιτισμός”
![Το Νησί των Σκλάβων, απο τον Σύλλογο Άνθρωπος - Ελπίδα - Πολιτισμός](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/06/48-200x200.png)
Η Ομάδα Θεατρικής Δημιουργίας ΑμεΑ του Πανευβοϊκού Συλλόγου “Άνθρωπος-Ελπίδα-Πολιτισμός” σε συνδιοργάνωση με την Περιφερειακή Ενότητα Εύβοιας ανεβάζει:
Την Κυριακή 18 Ιουνίου και ώρα 19:30, στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου, τη Θεατρική Παράσταση :
“Το Νησί των Σκλάβων”, του Μαριβώ
Δραματουργική επεξεργασία: Αριστέα Κοντραφούρη Διδασκαλία -Σκηνοθεσία: Αριστέα Κοντραφούρη-Σοφία Λιάκου Σκηνογραφία-Κατασκευή Σκηνικού: Κώστας Μίχαλος Μουσική Επιμέλεια: Σοφία Λιάκου Φωτισμοί : Γιώργος Ζαφειρίου Μακέτα : Λίνα Περγάμαλη Ηχητικά Master Sound : Βελισσάριος Σκοπελίτης
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Mε την ευγενική συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ
Σχετικά Άρθρα
Δείτε εδώ την πρόσκληση