Live εμφάνιση η Xρύσπα μετά τα Street Relays της Χαλκίδας!

13 Μάι

Τρέξιμο μετα μουσικής σήμερα το απόγευμα της Κυριακής στη Χαλκίδα, καθώς αμέσως μετά το “Βίκος Street Relays , η δημοφιλής τραγουδίστρια Χρύσπα, θα τραγουδήσει live για τους δρομείς και των θεατές των σκυταλοδρομιών δρόμου, αλλά και για όσους κατοίκους ή επισκέπτες της πόλης το επιθυμούν.

Τα “Βίκος Street Relays Χαλκίδα 2018”, γίνονται την Κυριακή 13 Μαΐου στις 18:30, με την ευθύνη της Αθλητικής Ακαδημίας Χαλκίδας, του Αθλητικού Συλλόγου Ερμής 1877 ,με την υποστήριξη του Οργανισμού Άθλησης (ΔΟΑΠΠΕΧ), του Δήμου Χαλκιδέων και της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Οι αγώνες έχουν και ως αποκλειστικό σκοπό την αγορά αθλητικού υλικού για τα σχολεία του Δήμου Χαλκιδέων, και συμπεριλαμβάνουν τα αγωνίσματα: 4×2500Μ., 2×5000Μ., τον ατομικό αγώνα αγωνιστικού χαρακτήρα 10.000Μ, καθώς και τους αγώνες Kid Relays 4X50M & 4X100M.

Η εκκίνηση και ο τερματισμός είναι στο στρογγυλό της παραλίας και αμέσως μετά κατά τις 20:30, θα πραγματοποιηθεί η συναυλία με την Χρύσπα.