Η Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Νοτίου Ελλάδος με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. διοργανώνουν το Ανοιχτό Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Έγχρωμων και Μαύρων Ζωνών στις κατηγορίες Ανδρών-Γυναικών, Εφήβων-Νεανίδων και Παίδων-Κορασίδων το τριήμερο από 7 έως 9 Φεβρουαρίου στο Κλειστό Γυμναστήριο «Τάσος Καμπούρης».
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
![ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2023/12/ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ-ΦΩΤΟ-200x200.jpg)
Η Ένωση Ταεκβοντό Νοτίου Ελλάδος με την συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ, διεξάγει Διασυλλογικό Πρωτάθλημα στις κατηγορίες Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων και Παίδων – Κορασίδων στο Δημοτικό Γυμναστήριο «Τ. Καμπούρης» τις εξής ημερομηνίες:
Την Παρασκευή 15/12/2023 από ώρα 07:00 έως 24:00
Το Σάββατο 16/12/2023 από ώρα 07:00 έως 24:00
Την Κυριακή 17/12/2023 από ώρα 07:00 έως 24:00
Σχετικά Άρθρα
Η Παιδική Σκηνή της Κάρμεν Ρουγγέρη ταξιδεύει στην Χαλκίδα και μας προσκαλεί να απολαύσουμε ένα έντεχνο, διαχρονικό παραμύθι, βασισμένο στο ομώνυμο μυθιστόρημα της Πηνελόπης Δέλτα, όπου η πατρίδα και τα δεινά της, μεταφέρονται με έναν εύληπτο και μαγικό τρόπο. Στο βασίλειο των Μοιρολάτρων ο Αστόχαστος γιος του βασιλιά Συνετού, διαδέχεται τον πατέρα του στον θρόνο. […]