Αιτήσεις συμμετοχής συνεχίζονται για το Chalkida Bridges Marathon!
![Αιτήσεις συμμετοχής συνεχίζονται για το Chalkida Bridges Marathon!](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/04/3bd6583af5a14653b7b54db2c9fe7f3e_Generic-2-200x200.jpg)
Συνεχίζεται η προσέλευση μικρών και μεγάλων για δηλώσεις συμμετοχής στον 2ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου, που θα διεξαχθεί αύριο στη Χαλκίδα.
Όσοι επιθυμούν μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή, στη γραμματεία που βρίσκεται στο Δημαρχείο στην παραλία σήμερα ως αργά το βράδυ ή αύριο το πρωί στην προβλήτα του Αγίου Νικολάου πριν την εκκίνηση του αγώνα που έχει οριστεί για τις 10.30.
Οι συμμετοχές αυξάνονται και ευχαριστούμε τον κόσμο που αγκαλιάζει το Chalkida Bridges Marathon και τον σκοπό του!
Σχετικά Άρθρα
Σας γνωρίζουμε ότι το Δημοτικό Κολυμβητήριο Χαλκίδας θα παραμείνει κλειστό μέχρι και την Παρασκευή 25 Μαΐου 2018 και ώρα 13:00, λόγω περιττωμάτων που βρέθηκαν εντός της πισίνας. Με μέριμνα του προσωπικού του κολυμβητηρίου, η πισίνα εκκενώθηκε από τους χρήστες. Όλες οι αθλητικές και προπονητικές δραστηριότητες αναβάλλονται, καθώς όπως προβλέπεται από τις τεχνικές προδιαγραφές λειτουργίας των […]