Η Ποδηλατική Ένωση Παλαιμάχων Αθλητών (Π.Ε.Π.Α.) με την υποστήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ, διοργανώνει τον πρώτο ποδηλατικό αγώνα αντοχής στην ευρύτερη περιοχή της Χαλκίδας, την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2016. Μπορείτε να δείτε την προκήρυξη του αγώνα ΕΔΩ
Διεθνή Συνάντηση Ρυθμικής Γυμναστικής «1o EVIA CUP»
![Διεθνή Συνάντηση Ρυθμικής Γυμναστικής «1o EVIA CUP»](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2019/11/1ο-EVIA-CUP-200x200.jpg)
28
Νοέ
Ο Γυμναστικός Αθλητικός Σύλλογος «ΓΑΣ Ευβοίας» σε συνεργασία με την Ελληνική Γυμναστική Ομοσπονδία, το Δήμο Χαλκίδας, τον Οργανισμό Άθλησης (ΔΟΑΠΠΕΧ) και την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας διοργανώνει για πρώτη φορά τη “Διεθνή Συνάντηση Ρυθμικής Γυμναστικής” στις 6,7 και 8 Δεκεμβρίου 2019, στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο « Τάσος Καμπούρης».
Σχετικά Άρθρα
Την Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου και ώρα 19.00, θα διεξαχθεί ο αγώνας μεταξύ του Ηρακλή Χαλκίδας και του ΠΑΟΚ, στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου “Τάσος Καμπούρης”.