Δολιοφθορά στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας

25 Μαΐ

Σας γνωρίζουμε ότι το Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας θα παραμείνει κλειστό μέχρι νεοτέρας, έως ότου ολοκληρωθεί η έρευνα που  διεξάγεται, για δολιοφθορά που συνέβη, στο χώρο μυϊκής ενδυνάμωσης του Σταδίου.

Συνεπώς μέχρι αύριο Παρασκευή 25/6 και ώρα 13:00

Η διαχρονική πορεία του Μικρασιατικού Ελληνισμού σε Ημερίδα του Δήμου Χαλκιδέων

Η διαχρονική πορεία του Μικρασιατικού Ελληνισμού αποτέλεσε το θέμα της επιστημονικής ημερίδας που διοργάνωσε την Κυριακή 28 Μαΐου στο Δημαρχείο Ν. Αρτάκης, ο Δήμος Χαλκιδέων σε συνεργασία με τη Δημοτική Ενότητα Ν. Αρτάκης. Όπως τόνισε και στον σύντομο χαιρετισμό του ο Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, μέσα από την ημερίδα αυτή, στόχος ήταν να αναδειχθεί η […]

Εφαρμογή ψεκασμού εντομοκτονίας

Σας γνωρίζουμε ότι το Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, τη Δευτέρα 18/9 και από ώρα 7:00 έως και την Τρίτη 19/9 ώρα 12:00, θα είναι κλειστό λόγω εφαρμογής ψεκασμού εντομοκτονίας στο χλοοτάπητα του γηπέδου ποδοσφαίρου.