Πανελλήνια Πρωταθλήματα ΚΑΝΟΕ – ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ στη Χαλκίδα, την Κυριακή

Πανελλήνια Πρωταθλήματα ΚΑΝΟΕ - ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ στη Χαλκίδα, την Κυριακή
13 Δεκ

Η Χαλκίδα θα έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει ένα υπέροχο θαλασσινό θέαμα στον Πορθμό του Ευρίπου, την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017, που θα προσφέρουν οι αθλητές, οι οποίοι θα συμμετέχουν στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα ΚΑΝΟΕ – ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ.
Συγκεκριμένα, η Ελληνική Ομοσπονδία ΚΑΝΟΕ – ΚΑΓΙΑΚ, διοργανώνει την Κυριακή 17/12, στον Πορθμό του Ευρίπου, από τις 10 το πρωί έως τις 13.00 το μεσημέρι, το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης και από τις 14.30 έως τις 17.00, το 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σλάλομ.
Η διοργάνωση πραγματοποιείται με την υποστήριξη του Οργανισμού Άθλησης του Δήμου Χαλκιδέων, του ΟΛΝΕ και του ΝΟΧ.
Οι απονομές θα γίνουν στο Ευβοϊκό τεταρτοκύκλιο, στις 13.30 για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης και 17.30 για το 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σλάλομ.