IRINI Cup 2018 #Chalkida #irincup2018 #doappex#politismos Το αθλητικό σωματείο Α.Σ. ΕΙΡΗΝΗ Χαλκίδας, σε συνεργασία με τον Δήμο Χαλκιδέων και τον Δ.Ο.Α.Π.Π.Ε.Χ., διοργανώνει το 1ο Διεθνές Μίτινγκ Ρυθμικής Γυμναστικής στην Χαλκίδα! 25 εως 27 Μαϊου 2018! Η εκδήλωσης είναι υπό την αιγίδα της Ελληνικής Γυμναστικής Ακαδημίας.
Και το klik.gr κάνει αφιέρωμα στον 2ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου Χαλκίδας, το “Chalkida Bridges Marathon”, επισημαίνοντας το διαφορετικό του αγώνα στην πόλη μας, που ενώνει τις δύο γέφυρες, ενώ έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα.
Διάβασε περισσότερα ΕΔΩ
Δήλωσε κι εσύ συμμετοχή!
Μάθε περισσότερα ΕΔΩ