Ευχαριστήριο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδας

21 Νοέ

Το διοικητικό συμβούλιο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδος με αισθήματα χαράς και ευγνωμοσύνης σας ευχαριστεί άλλη μια φορά για την υποστήριξη σας στον αγώνα μας «9th MasterBike MTB open race»!

Με αθλητικούς χαιρετισμούς
Νέος Ποδηλατικός Όμιλος Χαλκίδος

«ΕΥΡΙΠΕΙΑ 2020»  ΙΟΥΛΙΟΣ & ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

Στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος «ΕΥΡΙΠΕΙΑ 2020», ο Οργανισμός Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΑΠΠΕΧ), λόγω της ακύρωσης της εμποροπανήγυρης εμπλούτισε το πολιτιστικό πρόγραμμα του μηνός Ιουλίου, με εκδηλώσεις που διοργανώνει ο ΔΟΑΠΠΕΧ, καθώς και με Θεατρικές-Μουσικές παραστάσεις που έχει εντάξει στο πρόγραμμά του. Επιπλέον, προς ενημέρωση του κοινού και σύμφωνα με τις οδηγίες ασφαλούς διεξαγωγής […]

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Έγχρωμων και Μαύρων ζωνών
17 Μαρ

Η Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Νοτίου Ελλάδος με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. διοργανώνουν το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Έγχρωμων και Μαύρων Ζωνών στις κατηγορίες Ανδρών-Γυναικών, Εφήβων-Νεανίδων και Παίδων-Κορασίδων το τριήμερο από 17 έως και 19 Μαρτίου 2023 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο «Τάσος Καμπούρης».