Πρόβαλε την επιχείρησή σου στην ιστοσελίδα του Δήμου Χαλκίδας

18 Μαΐ

Ο Δήμος Χαλκιδέων στο πλαίσιο των δράσεών του για τουριστική ενημέρωση των επισκεπτών και στήριξη των τοπικών επιχειρήσεων, προτίθεται να συμπεριλάβει στη σελίδα του στο διαδίκτυο, κατάλογο των επιχειρήσεων εστίασης και ψυχαγωγίας που δραστηριοποιούνται στα διοικητικά όρια του Δήμου.
Όσοι ιδιοκτήτες καταστημάτων (καφέ, εστιατόρια, κέντρα διασκέδασης) επιθυμούν να αναγράφεται η επιχείρησή τους, στην επίσημη σελίδα του Δήμου στο INTERNET, μπορούν να αποστείλουν τα στοιχεία τους (επωνυμία, διεύθυνση, fax, τηλέφωνο, mail και τομέα δραστηριοποίησης) στο xalkida.press@dchalkideon.gr , μέχρι την 1/6/2016.
Η αναγραφή των επιχειρήσεων είναι απολύτως δωρεάν για όλους και δεν θα έχει χαρακτήρα διαφημιστικό, αλλά ενημερωτικό, καθώς δημιουργείται για διευκόλυνση των επισκεπτών στον Δήμο μας.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων στο τηλ. 2221355182, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.