Επίσκεψη του 26ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.

10 Νοέ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 26ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας και συγκεκριμένα η Α’ τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για το 4ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Δήμου Μονεμβασίας
10 Μαρ

Ο Οργανισμός Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων, στα πλαίσια της ενημέρωσης των δημοτών, συλλόγων κλπ, για κάθε πολιτιστική δράση ή φεστιβάλ που διοργανώνουν άλλοι Δήμοι ή πολιτιστικοί φορείς ανά την Ελλάδα, σας γνωστοποιεί την ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, του “4ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Δήμου Μονεμβασίας”.  Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η Μετά την επιτυχή έκβαση […]

Χορευτική παράσταση Flamenco

Η Δημοτική Σχολή Χορού του ΔΟΑΠΠΕΧ, παρουσιάζει παράσταση FLAMENCO, με τίτλο: PASIÒN FLAMENCA, την Κυριακή 3 Ιουλίου 2016 και ώρα 8.30, στο Θέατρο Παπαδημητρίου. Χορογραφίες: Κοραλία Θωμά – Καλαμακίδη Ελεύθερη είσοδος.