9/3, Τετάρτη και ώρα 19.00, Στρογγυλό Παραλίας ΧαλκίδαςΠαραδοσιακοί Χοροί από τον Σύλλογο Ηπειρωτών Εύβοιας, στα πλαίσια των αποκριάτικων εκδηλώσεων που διοργανώνει ο ΔΟΑΠΠΕΧ, με τη συμμετοχή Συλλόγων.
Αφιέρωμα στον Στέλιο Καζαντζίδη
![Αφιέρωμα στον Στέλιο Καζαντζίδη](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2018/09/41165898_1038528609642495_5881122194704039936_n-e1536580991635-200x200.jpg)
Αφιέρωμα στον Στέλιο Καζαντζίδη
Ο σύλλογος φίλων του Στέλιου Καζαντζίδη Εύβοιας “ΥΠΑΡΧΩ”, διοργανώνει εκδήλωση μνήμης και τιμής στους πρόσφυγες της Μικράς Ασίας, στο Πάρκο Αλωνάκι Χαλκίδα (Κυμαίων & Όχης) με τραγούδια του Στέλιου Καζαντζίδη από το πλούσιο ρεπερτόριό του. Η παρουσία όλων θα τιμήσει τους πρόσφυγες, τον μεγάλο λαϊκό βάρδο, καθώς και τον σύλλογο μας.
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
σας περιμένουμε
Σχετικά Άρθρα
Οι Γαμπροί της Ευτυχίας Δευτέρα, 12 Αυγούστου 2019 στις 9:30 μ.μ. Θέατρο Ορέστη Μακρή Τιμές εισιτηρίων (ημέρα παράστασης): 20€ Γενική είσοδος, 15€ Φοιτητικό, Ανέργων, ΑμεΑ άνω 65 ετών, Παιδικό 6 έως 12 ετών. Προπώληση (πρώην θερινός Κινηματογράφος Rex. 09:00-14:00 & 19:00-23:00) ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ Νίκος Τσιφόρος – Πολύβιος Βασιλειάδης Σκηνοθεσία: Γιάννης Μπέζος Οι πρώτοι […]