Εκδήλωση – ομιλία «Ο θυμός και οι ενδοβολές στην οικογένεια»

Εκδήλωση - ομιλία Ο θυμός και οι ενδοβολές στην οικογένεια

Εκδήλωση με θέμα «Ο Θυμός και οι ενδοβολές στην οικογένεια» διοργανώνει ο Πολιτιστικός – Περιβαλλοντικός Σύλλογος Χαλκίδας, Μέσα Παναγίτσα «Το Δέλτα», με τη στήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2016 και ώρα 19.00, στην αίθουσα του ΔΟΑΠΠΕΧ (Αβάντων 50).

Είσοδος ελεύθερη.

Ομιλητές:

Ευαγγελία Σ. Τσιτσίγκου, Συνθετική Ψυχοθεραπεύτρια, Δημήτρης Τσώνος, Συνθετικός Ψυχοθεραπευτής, Αναστάσιος Χαρμαντάς, Οικογενειακός Σύμβουλος, Ειδικός στη Ψυχοδυναμική της οικογένειας.