Εορταστικές εκδηλώσεις μέχρι την Πρωτοχρονιά

27 Δεκ

Για το καλωσόρισμα του νέου χρόνου, ο Πολιτιστικός Οργανισμός του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΑΠΠΕΧ), έχει προετοιμάσει ένα μουσικό τετραήμερο, στο χώρο του Παραμυθοχωριού, στη συμβολή των οδών Κριεζώτου και Αβάντων, πίσω από τα δικαστήρια.

Το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων, μέχρι και την παραμονή της πρωτοχρονιάς έχει ως εξής:

• Παρασκευή 28/12, ώρα 17:00

Συναυλία με τους BocaNegra και  POINT

• Σάββατο 29/12, ώρα 11:30

Ο Mr Bachata και το συγκρότημά του παρουσιάζουν ένα ξεχωριστό

μουσικοχορευτικό πρόγραμμα, όπως μοναδικά ξέρουν  να ξεσηκώνουν το

κοινό τους.

• Κυριακή 30/12, ώρα 11:30

Συναυλία με το τοπικό συγκρότημα AREA 51

• Δευτέρα 31/12, ώρα 11:30

Η Φιλαρμονική ορχήστρα του Δήμου Χαλκιδέων, ξεκινά παιανίζοντας

στους εμπορικούς δρόμους της πόλης, με κατάληξη το παραμυθοχωριό,

όπου θα παρουσιάσει ένα εορταστικό πρωτοχρονιάτικο πρόγραμμα.

Σας περιμένουμε όλους μικρούς και μεγάλους, να σας κεράσουμε και να διασκεδάσουμε πρωτοχρονιάτικα.