Ετοιμαστείτε για άφθονο γέλιο και μιμήσεις, στο Καρναβάλι της Χαλκίδας, με τον Διονύση Ζάχο!

9 Μαρ

Ο γνωστός Performer και μίμος Διονύσης Ζάχος, θα βρίσκεται στη Χαλκίδα, την Κυριακή 13 Μαρτίου, στην κορύφωση των αποκριάτικων εκδηλώσεων, οπότε και θα παρουσιάσει μαζί με τους Γιώργο Μανίκα και Στέλιο Χανταμπάκη το στεριανό μας Καρναβάλι!

Άφθονο γέλιο, μιμήσεις και ….52 φωνές αγαπημένων (!!!) καλλιτεχνών κι όχι μόνο, θα δώσουν ξεχωριστή νότα διασκέδασης στο φετινό μας καρναβάλι, με τον Διονύση Ζάχο να υπόσχεται τρελό κέφι! Ο συνδυασμός με τον Μανίκα και τον Χανταμπάκη… θα είναι εκρηκτικός, την Κυριακή στη Χαλκίδα!

Ώρα έναρξης παρέλασης καρναβαλιστών, 16.30 το απόγευμα.

manikas

Xantabakis 2