Ευχαριστούμε όλους τους συλλόγους και εθελοντές για τη στήριξη και βοήθειά τους!

15 Μαρ

Ευχαριστούμε όσους συμμετείχαν, βοήθησαν στη διοργάνωση του Θαλασσινού Καρναβαλιού

1.    Σύλλογος Ερασιτεχνών Αλιέων Νηρέας και Παραλός
2.    Σχολή Κατάδυσης Χουλιέρη
3.    ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ του ΝΟΧ
4.    Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Χαλκίδας για τα όπτιμιστ
5.    Όμιλο Φουσκωτών Σκαφών και τους φιλοξενούμενους από Χανιά, Θεσσαλονίκη και Αθήνα
6.    Τα γυμναστήρια Body Soul, τον Γιάννη Καραφυλλίδη και όλους τους εθελοντές του.
7.    Το θέατρο Χαλκίδας και τα μέλη του που συμμετείχαν στο βίντεο πρόμο του καρναβαλιού και στο Θαλασσινό Καρναβάλι
8.    Το Σύλλογο Ευρίπου 4Χ4
9.    Τους ΑΜΛΕΧ
10.    Τον Σύλλογο «ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ» Ν.Λαμψάκου
11.    Τη Θεατρική Ομάδα «ΓΕΦΥΡΕΣ ΤΕΧΝΗΣ»
12.    Τον Πάνο Συκιώτη, τον Νίκο Βλαβιανό και όλους τους ιδιώτες εθελοντές που συμμετέχουν στο Θαλασσινό Καρναβάλι
13.    Όλους τους συλλόγους και ομάδες που συμμετείχαν στις αποκριάτικες εκδηλώσεις μας και στο καρναβάλι
14.    Όλα τα ΜΜΕ για την προβολή και συμπαράσταση
15.    Τις Υπηρεσίες του Δήμου Χαλκίδας, Υπηρεσία Καθαριότητας και Εργοτάξιο.