Ημερίδα για τον Χαλκιδαίο Νομικό, Γεώργιο Μ.Παπαχατζή

1 Νοέ

Ο Δήμος Χαλκιδέων σε συνεργασία με τον Δικηγορικό Σύλλογο Χαλκίδας και την Εταιρεία Ευβοϊκών Σπουδών, Τοπικό Τμήμα Χαλκίδας διοργανώνουν το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 7.30μμ, στο ξενοδοχείο Παλίρροια, ημερίδα με θέμα: «Καθηγητής Γεώργιος Μ.Παπαχατζής, ο Χαλκιδαίος Μεγάλος της Νομικής Επιστήμης (25 χρόνια).
Ομιλητές:

Βλάσιος Ι.Παπαγρηγορίου, ομότιμος καθηγητής
Νικόλαος Β.Ρόζος, Αντιπρόεδρος Συμβουλίου Επικρατείας ε.τ.
Προεδρεύει, ο Βελισσάριος Κ.Καράκωστας, Πρόεδρος Εφετών ε.τ.