Ο Φάρος Χαλκίδας ανοίγει μετά απο 20 χρόνια, με μουσική εκδήλωση

21 Αυγ

Ο Οργανισμός Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων και ο Εκπολιτιστικός Σύλλογος «Οι Γειτονιές του Φάρου», συνδιοργανώνουν μια όμορφη ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ, για την Παρασκευή 25 Αυγούστου 2017 και ώρα 21:00, στο Φάρο Κακοκεφαλής, στο Πάρκο Σμηναγού Στρατάκια.
Μετά από 20 χρόνια, το πάρκο ανοίγει τις πύλες του για να υποδεχθεί τα Μουσικά Σύνολα του ΔΟΑΠΠΕΧ, υπό τη Δ/νση του μαέστρου Πέτρου Πρόκου, σε ένα ποικίλο λαϊκό μουσικό πρόγραμμα και με αρκετή καλοκαιρινή διάθεση.
Είσοδος ελεύθερη