«Ο Καλός Σαμαρείτης» – Εκδήλωση με την Κάρμεν Ρουγγέρη και Bazaar

Ο Καλός Σαμαρείτης - Εκδήλωση με την Κάρμεν Ρουγγέρη και Bazaar
1 Δεκ

Εκδήλωση με τίτλο «Συνάντηση με την Κάρμεν των Παιδιών» πραγματοποιείται στην αίθουσα τελετών του Δημαρχείου Χαλκίδας (Μέγαρο Κότσικα) την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου στις 6.30 το απόγευμα.

Η εκδήλωση διοργανώνεται από τον Σύλλογο Κακοποιημένης Γυναίκας και Παιδιού «Ο Καλός Σαμαρείτης» στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Παιδιού, με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων.

Στην εκδήλωση συμμετέχουν οι Cantus Firmus (Duo Per Cello & Basso) και η Βάνα Παπαϊωάννου στο πιάνο.

Μετά το πέρας της εκδήλωσης, στις 8 το απόγευμα, θα ακολουθήσουν τα εγκαίνια του χριστουγεννιάτικου μπαζάρ του συλλόγου, στην αίθουσα Αριστοτέλης στο ισόγειο του Μεγάρου Κότσικα.

Το μπαζάρ θα διαρκέσει ως την Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου.

Ώρες λειτουργίας

Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο: 10 το πρωί ως 2 το μεσημέρι και 5 ως 9 το απόγευμα