Κυριακή 15 Ιουλίου, πλατεία Αγ. Κων/νου ώρα 21:00 Θέατρο Σκιών «καραγκιόζης» του Θανάση Σπυρόπουλου
Παραδοσιακό τριήμερο απο το Σύλλογο “Τ’ Αλωνάκι”
![Παραδοσιακό τριήμερο απο το Σύλλογο Τ' Αλωνάκι](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/06/92-200x200.jpg)
Την ετήσια εκδήλωσή του πραγματοποιεί ο Σύλλογος “Τ’ Αλωνάκι” Χαλκίδας, με τους μαθητές του, μικρούς και μεγάλους.
“Ας κρατήσουν οι χοροί”, με τραγούδι, μουσική, χορό, ήθη και έθιμα απ’ όλη τηνΕλλάδα, το τριήμερο 24, 25 και 26 Ιουνίου 2017, στο Θέατρο Ορέστη Μακρή στο Πάρκο Λαού. Ώρα έναρξης: 21.00. Είσοδος ελεύθερη. Με την υποστήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ.
Σχετικά Άρθρα
Μετά τις εξαιρετικές εμφανίσεις του στο Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» ο Ηρακλής Χαλκίδας ξεκινάει τις υποχρεώσεις του και στη Βόλεϊ Λιγκ. Την Κυριακή 29 Οκτωβρίου στις 18:00 ο Σπύρος Γκολίτσης και οι αθλητές του θέλουν να κάνουν πρεμιέρα με το δεξί και στο πρωτάθλημα με αντίπαλο τον ιστορικό Ηρακλή Θεσσαλονίκης, στο κλειστό της Κανήθου «Τάσος […]