Συγχαρητήρια του Εμπορικού Συλλόγου στον ΔΟΑΠΠΕΧ, για το Θαλασσινό Καρναβάλι

16 Μαρ

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Εμπορικού και Βιομηχανικού Συλλόγου Χαλκίδας, επιθυμούν να συγχαρούν θερμά το Δήμο Χαλκιδέων και το Δήμαρχο Κο Χρήστο Παγώνη, καθώς επίσης το Δημοτικό Οργανισμό Άθλησης Πολιτισμού και Περιβάλλοντος (ΔΟΑΠΠΕΧ) και ιδιαίτερα την Πρόεδρο, Κα Ζλακώνη Λίλιαν, που κατάφεραν να διοργανώσουν άψογα όλες τις εκδηλώσεις που πλαισίωσαν το Θαλασσινό Καρναβάλι.
Ανάλογες προσπάθειες εξωστρέφειας και δημιουργίας τουριστικών υποδομών, σαν αυτή, αξίζουν το θαυμασμό μας και πρέπει να προτρέπουμε τους διοργανωτές τους για αντίστοιχες επιτυχίες και στο μέλλον.

Με τα συγχαρητήριά μας, για το Δ.Σ