Πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Αρτάκης και συγκεκριμένα η Γ1 και η Γ2 τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .
Συνάντηση Συλλόγων για Χριστούγεννα
![Συνάντηση Συλλόγων για Χριστούγεννα](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2019/11/05-SYNADISI-SYL.XRISTOYGENNA-200x200.jpg)
Ο Οργανισμός Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων, στα πλαίσια του προγραμματισμού των Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων, τη Δευτέρα το απόγευμα, πραγματοποίησε συνάντηση με το σύνολο σχεδόν των Συλλόγων και πολιτιστικών φορέων. Ακολούθησε συζήτηση, ανταλλάχτηκαν απόψεις και κατατέθηκαν ιδέες και προτάσεις, για τη διαμόρφωση και υλοποίηση του εορταστικού χριστουγεννιάτικου προγράμματος.
Η πρόεδρος του Οργανισμού, Ελένη Αϊδίνη, ευχαρίστησε τους προέδρους και μέλη των Συλλόγων για τη συμμετοχή τους και τόνισε την τεράστια συμβολή τους, τόσο κατά τις εορταστικές εκδηλώσεις, όσο και για κάθε πολιτιστική δράση του Οργανισμού.
Το ραντεβού ανανεώθηκε εκ νέου για τη Δευτέρα 11/11 και ώρα 18:00, στην αίθουσα Δ.Σ. του Δημαρχείου για την οριστικοποίηση των εκδηλώσεων.
Σχετικά Άρθρα
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 3 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 14ου Νηπιαγωγείου Χαλκίδας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .