¨ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ¨ Θέατρο Ορέστης Μακρής // Πέμπτη 4 Ιουλίου ώρα 21:00 Γενική είσοδος 7€ – Κρατήσεις 6944062928
Συναυλία Κιθάρας του Δημοτικού Ωδείου Ν. Σκαλκώτα
![Συναυλία Κιθάρας του Δημοτικού Ωδείου Ν. Σκαλκώτα](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2018/05/DOX-DERDENES-200x200.jpg)
Συναυλία των σπουδαστών κιθάρας και της ορχήστρας κιθαριστών της τάξης, του Δημήτρη Δερδενέ, διοργανώνει το Δημοτικό Ωδείο Χαλκίδας ”Νίκος Σκαλκώτας”, την Κυριακή 20 Μαΐου και ώρα 7.00μ.μ. στο Δημαρχιακό Μέγαρο Ν. Αρτάκης-αίθουσα χορού, με ελεύθερη είσοδο για το κοινό.
Σχετικά Άρθρα
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ 2015 ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΡΙΑΣ!!!Παρασκευή 20/ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΡΙΝΗ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΛΕΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ, ΧΟΡΟΣ ΚΡΑΣΙ ΜΕΖΕΔΕΣ – Σάββατο 21/ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ- Κυριακή 22/ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ, ΜΟΝΑΔΙΚΑ EVENTS ΣΕ ΑΕΡΑ, ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΞΗΡΑ, ΣΥΝΑΥΛΙΑ LATIN ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙ ΜΕ ….ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ και […]