ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2019 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

19 Φεβ

Ελάτε να ζήσουμε μαζί την μοναδική εμπειρία του Θαλασσινού Καρναβαλιού!

Δηλώστε συμμετοχή μέχρι και τη Δευτέρα 4 Μαρτίου! (για τα Γαϊτανάκια του Ευρίπου μέχρι 27 Φεβρουαρίου)

Δημιουργήστε την Ομάδας σας, βάλτε τις μάσκες, την αποκριάτικη στολή σας, φέρτε το ΣΚΑΦΟΣ ΣΑΣ κι ελάτε να ανεβάσουμε για άλλη μια φορά τη Χαλκίδα, στην κορυφή των φετινών καρναβαλικών εκδηλώσεων.

Φέτος, για την μεγάλη παρέλαση των πεζοπόρων τμημάτων, σας προτείνουμε να εμπιστευτείτε το θέμα της ομάδας σας από τα Καρναβάλια του Κόσμου! (Ιταλία, Βραζιλία, Γερμανία)

Οι συμμετοχές αφορούν:

• Τα Γαϊτανάκια του Ευρίπου 3/3 (Χορευτικές Ομάδες)
• Καρναβαλική Παρέλαση πεζοπόρων τμημάτων 9/3 (Σύλλογοι, Σχολές, Σχολεία, ανεξάρτητες ομάδες πολιτών κλπ)
• Το Θαλασσινό Καρναβάλι 10/4 *(όσοι διαθέτουν σκάφος)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στην ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής, στη σελίδα www.thalassinokarnavali.gr, με e-mail: dchalkis@otenet.gr ή να επικοινωνήσουν στα τηλέφωνα 6984556611, 6979349194, 6977228162

#thalassino_karnavali #sea_carnival #chalkida