Θεατρική παράσταση «ΜΑΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ»

Τη Δευτέρα 3 Ιουλίου 2017, στο Θέατρο Ορέστη Μακρή (Πάρκο Λαού), θα απολαύσουμε τη θεατρική παράσταση «ΜΑΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ».

Κωμωδία της Δήμητρας Παπαδοπούλου
Διαρκεια : 120 ‘
Σκηνοθ.: Φ. Ευαγγελινός, Δ. Παπαδοπούλου
Ερμηνεύουν: Θ. Αλευράς, Κ. Μιχαήλ, Αντ. Κρόμπας, Ελ. Ροδά. Σκην.: Γ. Μουρίκης. Κοστ.: Γ. Σεγρεδάκης. Μουσ.: Π. Τσεβάς.

«Δύο άνεργοι ηθοποιοί, που μηχανεύονται τα πάντα ώστε να καταφέρουν να φτάσουν στο Χόλιγουντ, δεν διστάζουν να μετατρέψουν το διαμέρισμά τους σε οίκο ανοχής».

Τιμές προπώλησης (έξω απο το θερινό σινεμά REX Χαλκίδας)
15 ευρώ κανονικό
13 ευρώ μειωμένο εισιτήριο (φοιτητών, ανέργων)

Τιμή ταμείου